Pop-up blok INCARA 2x zásuvka 250V + 2x USB A+C nabíječka, (proti sobě), barva černá, kabel 2m
Líbí se vám tento produkt, ale potřebujete jinou kombinaci přístrojů?Zásuvky 230 V, USB nabíječky, HDMI, RJ45, TV/SAT, data a další moduly.
Sestavíme blok přesně podle vašich požadavků.
Napište nám nebo zavolejte.
Výklopné pop-up bloky Incara umožňují snadné a rychlé připojení laptopů, chytrých telefonů, tabletů, audio a video zařízení apod. Výhodou je jednoduchý přístup k napájení a elegantní design s ultratenkým provedením, který diskrétně zapadne do nábytku. Zapuštěná část pop-up krabice zabírá minimum místa, takže je možné instalaci i do prostor s omezenou hloubkou.
Tato varianta je osazena 2× zásuvkou 230 V, 2x USB A+C nabíječkou a doplněna o přívodní kabel 2 m, což umožňuje okamžité použití bez nutnosti složité instalace.
Široké tlačítko a kryt zajišťují plynulé a bezpečné otevírání. Instalace je snadná díky dodávané instalační sadě a je možná do různých materiálů, jako je dřevo, lamino, kámen nebo kompozity.
Parametry:
- Ultratenké provedení
- Pouze pro vnitřní instalaci a do nábytku
- Počet zásuvek: 2
- Typ zásuvky: E – francouzská (ochranný kolík)
- Jmenovitý proud: 16 A
- Jmenovité napětí: 250 V
- Maximální výkon: 3680 W
- Počet USB nabíječek: 2
- Typ nabíječky: USB Typ A + USB Typ C - 5 V - 3 A - 15 W
- Spotřeba nabíječky v pasivním režimu méně než 0,07 W
- Barva: černá
- Materiál: hliník (víko), ocel, plast
- Přívodní kabel: 2 m
- Typ kabelu: H05VV-F 3G 1,5 mm²
- Stupeň krytí: IP20
- Pouze pro vnitřní použití
- Součástí je instalační sada
Rozměry:
- Délka: 282 mm
- Šířka: 125 mm
- Výška nad deskou (zavřeno): cca 5,7 mm
- Výška po otevření: cca 72 mm
- Vestavná hloubka: cca 75 mm
- Montážní otvor: 265 × 107 mm
Montáž do pracovní desky (stůl, kuchyňská linka apod.)
Neinstalovat do podlahy
Doporučená tloušťka desky: 15–40 mm
Minimální prostor pod deskou: cca 120 mm
Minimální odstupy od překážek: cca 30 mm
| Barva |
|
|---|---|
| Bezpečností upozornění | CE certifikace |
| Délka přívodního kabelu | 2 m |
| Hloubka zapuštění do desky | 74,5 mm |
| Jmenovité napětí | 250V |
| Materiál | hlíník / plast |
| Maximální proud (A) | 16A |
| Maximální příkon (W) | 3680 |
| Počet zásuvek | 2 |
| Přívodní kabel | ano (s vidlicí) |
| Standard zásuvky | french - česká zásuvka |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Typ zásuvky | 2P + T |
| USB nabíječka | Ano |
| USB výstup (nabíjecí) | 2x A+C |
Kdo smí provádět montáž a zapojení elektroinstalace?
Montáž, zapojení zásuvkových bloků, vypínačů nebo jakékoliv zásahy do elektroinstalace jsou činnosti, které vyžadují dodržování přísných pravidel. Tato práce není jen otázkou zručnosti, ale především odbornosti a dodržování platných předpisů. Nesprávné nebo neodborné provedení může mít závažné důsledky – ohrožení života, poškození majetku či vznik požáru.
Prohlášení a informace firmy Legrand S.A.
Legrand je celosvětový specialista v oblasti elektrické a digitální infrastruktury budov. Cílem je zvyšovat kvalitu prostor, ve kterých lidé žijí, pracují a setkávají se. Legrand se orientuje na technicky dokonalá, inovační a designově propracovaná řešení. Značka Legrand je symbolem kvality, spolehlivosti a péče o zákazníka. Produkty určené pro každodenní použití přidávají všednímu životu na kvalitě díky funkčnosti a bezproblémovému používání. Design není jen o estetičnosti, spojuje v sobě funkcionalitu a nové trendy. Vždy se snaží poznat nové potřeby a transformovat poznatky do inteligentních a efektivních řešení, která kombinují praktičnost s komfortem.
Upozornění na rizika spojená s elektrickým proudem
Elektrický proud je neviditelný, ale velmi nebezpečný, pokud s ním nezacházíte správně. I malá nepozornost může vést k úrazu, požáru nebo vážnému poškození zařízení. Riziko hrozí zejména při neodborné manipulaci, poškozených kabelech, přetěžování zásuvek nebo při použití elektrických zařízení ve vlhkém prostředí. Proto vždy vypínejte přívod elektřiny před jakoukoli opravou, nepoužívejte poškozené přístroje a mějte zásuvky chráněné před dětmi. Pokud si nejste jistí, vždy zavolejte odborníka. Bezpečnost by měla být vždy na prvním místě ! Více >>>
Bezpečnostní pokyny pro používání výrobků
Prodávané výrobky jsou od ověřených výrobců, které odpovídají požadavkům platné legislativy a evropských norem. Aby bylo zajištěno jejich bezpečné a správné použití, věnujte prosím pozornost následujícím pokynům. Tyto zásady platí pro všechny produkty e‑shopu, ať už jde o elektroinstalační prvky, napájecí moduly, mechanické příslušenství, rámečky nebo doplňky.
| Výrobní společnost | Legrand SA |
|---|---|
| Adresa | 128 Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 87045 Limoges, FRANCIE |
| legrand@legrand.fr |

