Konfigurovatelné zásuvky

Ve většině sérií jsou elektrické zásuvky k dispozici v jedno a dvou provedeních. Kromě toho se zdvojené zásuvky dodávají ve dvou variantách: pro montáž do rámečků nebo kompletní. Dvojité zásuvky pro montáž do rámů jsou určeny pro montáž do více rámečků. Dnešní doba si žádá v zásuvkách další prvky jako USB pro dobíjení mobilních telefonů. Pro dodatečnou ochranu zásuvky proti zasunutí nesprávné zástrčky nebo jiného předmětu do ní mohou být zásuvky vybaveny uzávěry proudu tzv. clonkami, tj. koncovými uzávěry, které zabraňují vložení jiných předmětů než zástrčky. Toto řešení je zvláště užitečné pro děti, které zkoumají doma. Konfigurovatelné zásuvky vám umožní si nastavit jejich funkci i parametry podle svých potřeb.

Výběr a uspořádání elektrických zásuvek a konektorů je do značné míry individuální - závisí mimo jiné o typu a počtu zařízení, které budete doma mít nainstalované. Bez ohledu na to, v místnostech s podobnými specifiky používáme stejný typ zásuvek, přičemž jejich uspořádání bude záviset na povaze interiéru. Za zmínku stojí, že nejoptimálnějším řešením je použití zdvojených zásuvek, jakož i spínačů s podsvícením, které lze snadno najít ve tmě. Konfigurovatelné zásuvky nabízí neomezené množství možností.

Uvedené produkty jsou konfigurovatelné a možné různé kombinace s teleinformačními a multimediálními prvky včetně změny barev.  V případě zájmu nás kontaktujte pomocí formuláře