Predlžovací prívod otočný, 3x zásuvka 230V, vypínač, kábel 3m, farba tmavo šedá - biela
Jedinečný dômyselný valcový design pre väčšie pohodlie. Otočný blok zásuvok umožňuje zásuvky orientovať tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Podľa potreby je možné predlžovací prívod upevniť v horizontálnej aj vertikálnej polohe pomocou skrutiek alebo sťahovacích pásikov. Predlžovací prívod je vybavený orientovanými zásuvkami pre optimálne pripojenie a poskytuje dostatok priestoru aj pre pripojenie objemnejšej nabíjačky. Zásuvka so zarovnaným dnom je pohľadovo atraktívna a zabraňuje hromadeniu prachu. Dno zásuvky sa zasunie dovnútra po zastrčení vidlice.

- Použitie: iba pre vnútorné priestory
- Počet zásuviek: 3 (2P+T) - zásuvky so zarovnaným dnom a pootočenými o 45 ° (jedna s pootočením o 90 ° pre pripojenie objemnejšie nabíjačky bez blokovania susednej zásuvky)
- Typ zásuvky: francúzske normy (typ E)
- Vypínač: 1 podsvietený spínač Zap/Vyp
- Napájacie napätie: 22-230 V
- Menovitý prúd: 16 A
- Max. zaťaženie: 3680W
- Materiál: termoplast
- Bez halogénov: áno
- Povrchová úprava: matná
- Farba: biela / tmavo šedá
- Trieda ochrany: IP20
- Odolnosť proti nárazu: IK04
- Dĺžka prívodného kábla: 3m
- Celková šírka: 100 mm
- Celková výška: 65 mm
- Hĺbka/celková dĺžka: 257 mm
- Skladovacia teplota: -15 °C / +70 °C
- Uchytenie pomocou skrutiek alebo sťahovacích pások (nie je súčasťou balenia)
| Farba |
|
|---|---|
| Bezpečnostné upozornenie | CE certifikácia |
| Dĺžka prívodného kábla | 3 m |
| Materiál | Plast |
| Maximálny príkon | 3680 W |
| Napájacie napätie | 230V ~, 50Hz |
| Povrch krytu | matný |
| Počet portov USB | 0 |
| Počet zásuviek | 3 |
| Prívodný kábel | Ano |
| Standard zásuvky | french - česká zásuvka |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Typ zásuvky | 2P + |
| USB nabíjačka | ne |
| Vypínač | ano |
Kto smie vykonávať montáž a zapojenie elektroinštalácie?
Montáž, zapojenie zásuvkových blokov, vypínačov alebo akékoľvek zásahy do elektroinštalácie sú činnosti, ktoré vyžadujú dodržiavanie prísnych pravidiel. Táto práca nie je len otázkou zručnosti, ale predovšetkým odbornosti a dodržiavania platných predpisov. Nesprávne alebo neodborné prevedenie môže mať závažné dôsledky - ohrozenie života, poškodenie majetku či vznik požiaru.
Vyhlásenie a informácie firmy Legrand S.A.
Legrand je celosvetový špecialista v oblasti elektrickej a digitálnej infraštruktúry budov. Cieľom je zvyšovať kvalitu priestorov, v ktorých ľudia žijú, pracujú a stretávajú sa. Legrand sa orientuje na technicky dokonalé, inovačné a dizajnovo prepracované riešenia. Značka Legrand je symbolom kvality, spoľahlivosti a starostlivosti o zákazníka. Produkty určené na každodenné použitie pridávajú všednému životu na kvalite vďaka funkčnosti a bezproblémovému používaniu. Dizajn nie je len o estetickosti, spája v sebe funkcionalitu a nové trendy. Vždy sa snaží spoznať nové potreby a transformovať poznatky do inteligentných a efektívnych riešení, ktoré kombinujú praktickosť s komfortom.
Upozornenie na riziká spojené s elektrickým prúdom
Elektrický prúd je neviditeľný, ale veľmi nebezpečný, pokiaľ s ním nezaobchádzate správne. Aj malá nepozornosť môže viesť k úrazu, požiaru alebo vážnemu poškodeniu zariadenia. Riziko hrozí najmä pri neodbornej manipulácii, poškodených kábloch, preťažovaní zásuviek alebo pri použití elektrických zariadení vo vlhkom prostredí. Preto vždy vypínajte prívod elektriny pred akoukoľvek opravou, nepoužívajte poškodené prístroje a majte zásuvky chránené pred deťmi. Pokiaľ si nie ste istí, vždy zavolajte odborníka. Bezpečnosť by mala byť vždy na prvom mieste! Viacej >>>
Bezpečnostné pokyny pre používanie výrobkov
Predávané výrobky sú od overených výrobcov, ktoré zodpovedajú požiadavkám platnej legislatívy a európskych noriem. Aby bolo zaistené ich bezpečné a správne použitie, venujte prosím pozornosť nasledujúcim pokynom. Tieto zásady platia pre všetky produkty e‑shopu, či už ide o elektroinštalačné prvky, napájacie moduly, mechanické príslušenstvo, rámčeky alebo doplnky.
| Výrobná spoločnosť | Legrand SA |
|---|---|
| Adresa | 128 Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 87045 Limoges, FRANCIE |
| legrand@legrand.fr |

