Pop-up blok INCARA 4x zásuvka 250V surface + montážny rám, farba čierna, kábel 2m
Páči sa vám tento produkt, ale potrebujete inú kombináciu prístrojov?Zásuvky 230 V, USB nabíjačky, HDMI, RJ45, TV/SAT, dáta a ďalšie moduly.
Zostavíme blok presne podľa vašich požiadaviek.
Napíšte nám alebo zavolajte.
Výklopné pop-up bloky Incara môžete ľahko a rýchlo pripojiť svoje laptopy, chytré telefóny, tablety, audio a videosystémy atď. Výhodou je ľahké pripojenie rôznych elektrických zariadení. ELEGANTNÝ DIZAJN a extra tenký formát, ktorý diskrétne zapadne do nábytku. Zapustená časť pop-up krabice zaberá tak málo miesta, že dokonca umožňuje inštaláciu nad zásuvkou. Široké tlačidlo a kryt s tlmičom zaisťuje plynulé otváranie. Jednoduchá inštalácia vďaka dodávanej inštalačnej sade, je možné namontovať na väčšinu povrchov (drevo, mramor, žula…). Povrch z hliníka, súčasťou blok je 4x zásuvka 230V so zarovnaným dnom a prívodný kábel o dĺžke 2m.
- Ultratenké prevedenie
- Len pre vnútornú inštaláciu a do nábytku
- Počet zásuviek: 4
- Typ zásuvky: E – francúzska (ochranný kolík)
- Menovitý prúd: 16A
- Menovité napätie: 250V
- Maximálny výkon: 3680W
- Farba krabice: čierna
- Farba zásuviek: čierna
- Materiál: hliník (veko), oceľ, plast
- Prívodný kábel 2m (čierna farba)
- Typ kábla: H05VV-F 3G 1.5mm²
- Stupeň krytia: IP20
- Mechanická pevnosť: IK07
- V súlade s normou IEC 62368-1, NF C61-314 et IEC 60884-1
- Podľa ČSN 3323 12 vyhovuje pre montáž do materiálu stupňa horľavosti C2 (trieda reakcie na oheň D)
- Súčasťou je inštalačná sada do nábytku
- Dĺžka: 235.6 mm
- Šírka: 123.5 mm
- Výška: 5.2 mm
- Vstavaná hĺbka: 74.5 mm
- Montážny otvor: 107 x 219 mm


| Farba |
|
|---|---|
| Bezpečnostné upozornenie | CE certifikácia |
| Dĺžka prívodného kábla | 2 m |
| Hĺbka zapustenia do dosky | 74,5 mm |
| Menovité napätie | 250V |
| Materiál | hlíník / plast |
| Maximálny prúd (A) | 16A |
| Maximálny príkon (W) | 3680 |
| Počet zásuviek | 4 |
| Prívodný kábel | ano (s vidlicí) |
| Standard zásuvky | french - česká zásuvka |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Typ zásuvky | 2P + T |
| USB nabíjačka | ne |
| USB výstup (nabíjacie) | ne |
Kto smie vykonávať montáž a zapojenie elektroinštalácie?
Montáž, zapojenie zásuvkových blokov, vypínačov alebo akékoľvek zásahy do elektroinštalácie sú činnosti, ktoré vyžadujú dodržiavanie prísnych pravidiel. Táto práca nie je len otázkou zručnosti, ale predovšetkým odbornosti a dodržiavania platných predpisov. Nesprávne alebo neodborné prevedenie môže mať závažné dôsledky - ohrozenie života, poškodenie majetku či vznik požiaru.
Vyhlásenie a informácie firmy Legrand S.A.
Legrand je celosvetový špecialista v oblasti elektrickej a digitálnej infraštruktúry budov. Cieľom je zvyšovať kvalitu priestorov, v ktorých ľudia žijú, pracujú a stretávajú sa. Legrand sa orientuje na technicky dokonalé, inovačné a dizajnovo prepracované riešenia. Značka Legrand je symbolom kvality, spoľahlivosti a starostlivosti o zákazníka. Produkty určené na každodenné použitie pridávajú všednému životu na kvalite vďaka funkčnosti a bezproblémovému používaniu. Dizajn nie je len o estetickosti, spája v sebe funkcionalitu a nové trendy. Vždy sa snaží spoznať nové potreby a transformovať poznatky do inteligentných a efektívnych riešení, ktoré kombinujú praktickosť s komfortom.
Upozornenie na riziká spojené s elektrickým prúdom
Elektrický prúd je neviditeľný, ale veľmi nebezpečný, pokiaľ s ním nezaobchádzate správne. Aj malá nepozornosť môže viesť k úrazu, požiaru alebo vážnemu poškodeniu zariadenia. Riziko hrozí najmä pri neodbornej manipulácii, poškodených kábloch, preťažovaní zásuviek alebo pri použití elektrických zariadení vo vlhkom prostredí. Preto vždy vypínajte prívod elektriny pred akoukoľvek opravou, nepoužívajte poškodené prístroje a majte zásuvky chránené pred deťmi. Pokiaľ si nie ste istí, vždy zavolajte odborníka. Bezpečnosť by mala byť vždy na prvom mieste! Viacej >>>
Bezpečnostné pokyny pre používanie výrobkov
Predávané výrobky sú od overených výrobcov, ktoré zodpovedajú požiadavkám platnej legislatívy a európskych noriem. Aby bolo zaistené ich bezpečné a správne použitie, venujte prosím pozornosť nasledujúcim pokynom. Tieto zásady platia pre všetky produkty e‑shopu, či už ide o elektroinštalačné prvky, napájacie moduly, mechanické príslušenstvo, rámčeky alebo doplnky.
| Výrobná spoločnosť | Legrand SA |
|---|---|
| Adresa | 128 Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 87045 Limoges, FRANCIE |
| legrand@legrand.fr |


