Zásuvka trojnásobná 250V/16A pod omítku, Simon 54, rámeček a krytky v černé matné barvě
Zásuvka trojnásobná 250V/16A s uzemněním, s clonkami (strojky s krytem + rámeček) série Simon54 pro podomítkovou instalaci. Rámeček i krytky jsou v černé matné barvě. Možnost rozšíření na stupeň ochrany IP44 těsnící manžetou.
- Série: Simon 54
- Způsob montáže: podomítková montáž
- Jmenovitý proud: 16 A
- Jmenovité napětí: 250 V
- Způsob připojení kabelů: šroubové svorky
- Způsob upevnění strojku: šrouby
- Model: s uzemněním, zemnící kolík
- Stupeň ochrany: IP20
- Počet modulů: 3
- Rozsah frekvence: 50-60 Hz
- Clonky: ano
- Materiál rámečku a krytu: plastická hmota, PC, bezhalogenové
-
Kryt zásuvky: ano
- Barva: černá matná
-
Ochrana povrchu: ne
-
Povrchová úprava: matná
- Způsob upevnění rámečku: západka
- Výška rámečku: 87 mm
- Šířka rámečku: 224 mm
- Hloubka rámečku: 9.5 mm
- Výška strojku: 75 mm
- Šířka strojku: 75 mm
- Hloubka: 40 mm
- Vestavěná hloubka strojku: 29 mm
- Balení: zatavená fólie
| Barva |
|
|---|---|
| Bezpečností upozornění | CE certifikace |
| Hloubka | 29 mm |
| Jmenovité napětí | 250V |
| Materiál | plast |
| Maximální proud (A) | 16A |
| Povrch krytu | lesklý |
| Počet zásuvek | 3 |
| Rozměry (šířka x výška x hloubka) | 87 mm x 224 mm x 9,5 mm (rámečku) |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Typ instalace | pod omítku |
Autonoma S. Ověřená recenze
Upozornění na rizika spojená s elektrickým proudem
Elektrický proud je neviditelný, ale velmi nebezpečný, pokud s ním nezacházíte správně. I malá nepozornost může vést k úrazu, požáru nebo vážnému poškození zařízení. Riziko hrozí zejména při neodborné manipulaci, poškozených kabelech, přetěžování zásuvek nebo při použití elektrických zařízení ve vlhkém prostředí. Proto vždy vypínejte přívod elektřiny před jakoukoli opravou, nepoužívejte poškozené přístroje a mějte zásuvky chráněné před dětmi. Pokud si nejste jistí, vždy zavolejte odborníka. Bezpečnost by měla být vždy na prvním místě ! Více >>>
Kdo smí provádět montáž a zapojení elektroinstalace?
Montáž, zapojení zásuvkových bloků, vypínačů nebo jakékoliv zásahy do elektroinstalace jsou činnosti, které vyžadují dodržování přísných pravidel. Tato práce není jen otázkou zručnosti, ale především odbornosti a dodržování platných předpisů. Nesprávné nebo neodborné provedení může mít závažné důsledky – ohrožení života, poškození majetku či vznik požáru.
Prohlášení a informace firmy Kontakt-Simon S.A.
Společnost Kontakt-Simon S.A., přední polský výrobce elektroinstalačního materiálu a řešení, klade důraz na kvalitu, bezpečnost a udržitelnost svých výrobků. Pro zajištění nejvyšších standardů firma poskytuje oficiální prohlášení a certifikáty.
Bezpečnostní pokyny pro používání výrobků
Prodávané výrobky jsou od ověřených výrobců, které odpovídají požadavkům platné legislativy a evropských norem. Aby bylo zajištěno jejich bezpečné a správné použití, věnujte prosím pozornost následujícím pokynům. Tyto zásady platí pro všechny produkty e‑shopu, ať už jde o elektroinstalační prvky, napájecí moduly, mechanické příslušenství, rámečky nebo doplňky.
| Výrobní společnost | SIMON, S.A. |
|---|---|
| Adresa | Calle Diputación 390-392, 08013, Barcelona, Španělsko |
| sat@simon.es |


