Výklopný blok Mediaport Cover, 2x zásuvka 230V + 1x USB A+C nabíječka, kabel 2m, barva černá matná
Líbí se vám tento produkt, ale potřebujete jinou kombinaci přístrojů?Zásuvky 230 V, USB nabíječky, HDMI, RJ45, TV/SAT, data a další moduly.
Sestavíme blok přesně podle vašich požadavků.
Napište nám nebo zavolejte.
Mediaport Cover je navržen tak, aby nabízel řešení do nejnáročnějších prostředí. Díky této řadě budete mít všechna potřebná připojení na dosah bez nutnosti kabelů na podlaze. Kompletní sada s krytem vytvořená pro zabudování do stolu má kapacitu 2x zásuvku 250V a 1x USB A+C nabíječku. Přívodní kabel má délku 2m. Blok je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které tomuto kusu dodávají velkou odolnost, příkladem toho je lakovaný ocelový plášť, eloxovaný hliníkový profil, kryty a upevnění ze samozhášecího termoplastu bez halogenů.
- Pouze pro vnitřní instalaci a do nábytku
- Počet zásuvek: 2
- Typ zásuvky: E – francouzská (ochranný kolík)
- Jmenovitý proud: 16A
- Jmenovité napětí: 250V
- Maximální výkon: 3680W
- Počet USB: 1x USB-A + 1x USB-C
- USB nabíječka: ano
- Napětí nabíječky: 5V / 4.2A, max. 21W
- Barva krabice: černá
- Orientace otevření krytu: 45°
- Materiál: lakovaný ocelový plášť, eloxovaný hliníkový profil, kryty a upevňovací prvky ze samozhášivého termoplastu bez halogenů
- Přívodní kabel 10 cm s konektorem Wieland® GST18i + kabel 2m
-
Tepelná odolnost: +70°C (podle normy IEC 60670)
-
Uhasitelné: +650°C (podle normy IEC 60670)
-
Izolační odpor: >5 MΩ při 500 V
- Stupeň krytí: IP20
- Délka: 234 mm
- Šířka: 159 mm
- Výška: 68 mm
- Montážní otvor: 225 x 145 mm
- Instalace pro sílu desky stolu / nábytku: 15 - 28 mm
-
Možnosti upevnění: umístěním dodaných háčků nebo pomocí šroubů do připravených otvorů
-
Typ fixace: utažením stávajících čelistí na fixační podpěře
- Údržba: Čistěte měkkým, suchým hadříkem. Nepoužívejte hadříky a/nebo abrazivní čisticí prostředky obsahující chlór.
| Barva |
|
|---|---|
| Bezpečností upozornění | CE certifikace |
| Délka přívodního kabelu | 2 m |
| Jmenovité napětí | 250V |
| Materiál | hlíník / plast |
| Maximální proud (A) | 16A |
| Maximální příkon (W) | 3680 |
| Počet zásuvek | 2 |
| Přívodní kabel | ano (s vidlicí) |
| Standard zásuvky | french - česká zásuvka |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Typ zásuvky | 2P + T |
| USB nabíječka | ano |
| USB výstup (nabíjecí) | USB-A+C |
Kdo smí provádět montáž a zapojení elektroinstalace?
Montáž, zapojení zásuvkových bloků, vypínačů nebo jakékoliv zásahy do elektroinstalace jsou činnosti, které vyžadují dodržování přísných pravidel. Tato práce není jen otázkou zručnosti, ale především odbornosti a dodržování platných předpisů. Nesprávné nebo neodborné provedení může mít závažné důsledky – ohrožení života, poškození majetku či vznik požáru.
Prohlášení a informace firmy Kontakt-Simon S.A.
Společnost Kontakt-Simon S.A., přední polský výrobce elektroinstalačního materiálu a řešení, klade důraz na kvalitu, bezpečnost a udržitelnost svých výrobků. Pro zajištění nejvyšších standardů firma poskytuje oficiální prohlášení a certifikáty.
Bezpečnostní pokyny pro používání výrobků
Prodávané výrobky jsou od ověřených výrobců, které odpovídají požadavkům platné legislativy a evropských norem. Aby bylo zajištěno jejich bezpečné a správné použití, věnujte prosím pozornost následujícím pokynům. Tyto zásady platí pro všechny produkty e‑shopu, ať už jde o elektroinstalační prvky, napájecí moduly, mechanické příslušenství, rámečky nebo doplňky.
| Výrobní společnost | SIMON, S.A. |
|---|---|
| Adresa | Calle Diputación 390-392, 08013, Barcelona, Španělsko |
| sat@simon.es |



