Výklopná nábytková zásuvka, 3x 230V s plochou zaoblenou hranou, barva černá, kabel 1.5m
Nábytková výklopná zásuvka s plochou frézovanou hranou se vyznačuje svým minimalistickým designem. Frézovaná hrana umožňuje estetickou instalaci bloku, takže montážní otvor a linie řezu zůstanou zakryté. Charakteristickým znakem bloku je kompletní spodní kryt, který usnadňuje instalaci a zvyšuje bezpečnost. Žádný přístup k síťovým zásuvkám a dodatečně krytá kabelová průchodka s pryžovým těsněním chrání před nežádoucím vniknutím a mechanickým poškozením. Výklopná zásuvka má také bezpečnostní uzávěry (clonky) a celé pouzdro umožňuje uzavření odklápěcího krytu a schování při nepoužívání zařízení v pracovní desce. Rafinovaný tvar dělá z použití nábytkové vestavné výklopné zásuvky stylovou alternativu k běžným prodlužovacím kabelům nebo prodlužovacímu kabelu a účinně zabraňuje zamotání kabelů.
- Počet zásuvek: 3
- Barva: černá
- Jmenovité napětí: 230V AC
- Frekvence: 50 Hz
- Max. zatížení: 3680W
- Stupeň krytí: IP20
- Standard zásuvky: french (typ E) - česká zásuvka
- Délka: 132 mm
- Šířka: 265 mm
- Výška: 67,5 mm
- Tloušťka okraje (horního krytu): 2,5 mm
- Frézované okraje horního krytu - zaoblené
- Rozměry montážního otvoru - délka: 112 mm
- Rozměry montážního otvoru - šířka: 226 mm
- Vestavěná hloubka: 65 mm
- Materiál: slitina zinku a oceli
- Délka přívodního kabelu: 1,5 m
- Průřez drátu: 1,5 mm2
| Barva |
|
|---|---|
| Bezpečností upozornění | CE certifikace |
| Délka přívodního kabelu | 1.5 m |
| Materiál | slitina zinku + ocelový plech |
| Maximální příkon | 3680 W |
| Napájecí napětí | 230V ~, 50Hz |
| Povrch krytu | matný |
| Počet zásuvek | 3 |
| Přívodní kabel | Ano |
| Standard zásuvky | french - česká zásuvka |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Tloušťka krytu | 2,5 mm |
| Typ zásuvky | 2P + |
| USB nabíječka | ne |
Kdo smí provádět montáž a zapojení elektroinstalace?
Montáž, zapojení zásuvkových bloků, vypínačů nebo jakékoliv zásahy do elektroinstalace jsou činnosti, které vyžadují dodržování přísných pravidel. Tato práce není jen otázkou zručnosti, ale především odbornosti a dodržování platných předpisů. Nesprávné nebo neodborné provedení může mít závažné důsledky – ohrožení života, poškození majetku či vznik požáru.
Prohlášení a informace firmy ORNO Group Sp. z o. o.
ORNO Group je polská rodinná společnost založená v roce 2001 se sídlem v Gliwicích. Specializuje se na vývoj, výrobu a distribuci produktů v oblasti elektroinstalací, domovní automatizace a osvětlení. Produkty značky ORNO se prodávají ve více než 20 zemích Evropy a pokrývají široké spektrum moderních řešení pro domácnosti, kanceláře i průmyslové objekty. Portfolio zahrnuje například domovní zvonky a videotelefony, pohybová čidla, napájecí zdroje, rozbočovače, elektroinstalační příslušenství, LED osvětlení, bezdrátové alarmy, spínací hodiny, zásuvky a smart‑home zařízení. Výroba probíhá dle přísných standardů kvality a většina produktů nese označení CE, splňuje směrnice RoHS, EMC a LVD. Vybrané produkty podléhají certifikaci podle normy ISO 9001 a některé také systému MID (měřiče spotřeby elektrické energie).
Upozornění na rizika spojená s elektrickým proudem
Elektrický proud je neviditelný, ale velmi nebezpečný, pokud s ním nezacházíte správně. I malá nepozornost může vést k úrazu, požáru nebo vážnému poškození zařízení. Riziko hrozí zejména při neodborné manipulaci, poškozených kabelech, přetěžování zásuvek nebo při použití elektrických zařízení ve vlhkém prostředí. Proto vždy vypínejte přívod elektřiny před jakoukoli opravou, nepoužívejte poškozené přístroje a mějte zásuvky chráněné před dětmi. Pokud si nejste jistí, vždy zavolejte odborníka. Bezpečnost by měla být vždy na prvním místě ! Více >>>
Bezpečnostní pokyny pro používání výrobků
Prodávané výrobky jsou od ověřených výrobců, které odpovídají požadavkům platné legislativy a evropských norem. Aby bylo zajištěno jejich bezpečné a správné použití, věnujte prosím pozornost následujícím pokynům. Tyto zásady platí pro všechny produkty e‑shopu, ať už jde o elektroinstalační prvky, napájecí moduly, mechanické příslušenství, rámečky nebo doplňky.
| Výrobní společnost | Orno-Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa | ul. Rolników 437, PL. 44-141 Gliwice, Polsko |
| techniczny@orno.pl |







