Zásuvkový blok s el. otevíráním, 3x zásuvka 230V , 2x RJ45 cat.5, 1x HDMI 2.0, broušený hliník, kabel 1.5m
Nábytková zásuvka s elektrickým otevíracím mechanismem, obsahující tři zásuvky francouzského typu (typ E) s uzemněním a bezpečnostními uzávěry, dvě síťové zásuvky RJ45 CAT 5E a jednu zásuvku HDMI 2.0. Díky této konfiguraci je zásuvka univerzální a ideální pro použití v kanceláři, konferenční místnosti, pracovně nebo dokonce doma. Zásuvka má plochý frézovaný okraj, který vytváří harmonickou kompozici s povrchem pracovní desky. Zařízení se vyznačuje inovativním mechanismem otevírání a zavírání (otočení o 180°) a fotoelektrickou ochranou proti zavření. Stisknutím tlačítka se automaticky otevírá nebo zavírá.
Zásuvku lze namontovat jak svisle, tak vodorovně. Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního plastu a hliníku a je dodáván v elegantní stříbrné barvě. Univerzální a klasický design usnadňuje každodenní používání a navíc skvěle vypadá. Zásuvka je také osazena standardním napájecím kabelem 1,50 m.
- Jmenovité napětí [V]: AC 230
- Frekvence [Hz]: 50
- Max. zatížení [W]: 3680
- Standard zásuvky: french (typ E)
- Počet zásuvek: 3
- Počet HDMI připojení: 1
- Standard portu HDMI: 2.0
- Počet připojení RJ45 CAT 5E: 2
- Stupeň krytí (IP): IP20
- Tvar: obdélníkový
- Délka: 120 mm
- Šířka: 369 mm
- Výška: 103 mm
- Rozměry montážního otvoru - délka: 108 mm
- Rozměry montážního otvoru - šířka: 358 mm
- Zabudovaná hloubka: 101 mm
- Materiál: hliník, plast, kov
- Barva: stříbrná
- Délka kabelu: 1,5 m
| Barva |
|
|---|---|
| Bezpečností upozornění | CE certifikace |
| Délka přívodního kabelu | 1.8 m |
| Materiál | hliník + plast |
| Maximální příkon | 2500 W |
| Napájecí napětí | 230V ~, 50Hz |
| Port RJ45 | 2x RJ45 |
| Povrch krytu | lesklý |
| Počet zásuvek | 3 |
| Přívodní kabel | Ano |
| Standard zásuvky | french - česká zásuvka |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Tloušťka krytu | 2 mm |
| Typ zásuvky | 2P + |
| USB nabíječka | ne |
Kdo smí provádět montáž a zapojení elektroinstalace?
Montáž, zapojení zásuvkových bloků, vypínačů nebo jakékoliv zásahy do elektroinstalace jsou činnosti, které vyžadují dodržování přísných pravidel. Tato práce není jen otázkou zručnosti, ale především odbornosti a dodržování platných předpisů. Nesprávné nebo neodborné provedení může mít závažné důsledky – ohrožení života, poškození majetku či vznik požáru.
Prohlášení a informace firmy ORNO Group Sp. z o. o.
ORNO Group je polská rodinná společnost založená v roce 2001 se sídlem v Gliwicích. Specializuje se na vývoj, výrobu a distribuci produktů v oblasti elektroinstalací, domovní automatizace a osvětlení. Produkty značky ORNO se prodávají ve více než 20 zemích Evropy a pokrývají široké spektrum moderních řešení pro domácnosti, kanceláře i průmyslové objekty. Portfolio zahrnuje například domovní zvonky a videotelefony, pohybová čidla, napájecí zdroje, rozbočovače, elektroinstalační příslušenství, LED osvětlení, bezdrátové alarmy, spínací hodiny, zásuvky a smart‑home zařízení. Výroba probíhá dle přísných standardů kvality a většina produktů nese označení CE, splňuje směrnice RoHS, EMC a LVD. Vybrané produkty podléhají certifikaci podle normy ISO 9001 a některé také systému MID (měřiče spotřeby elektrické energie).
Upozornění na rizika spojená s elektrickým proudem
Elektrický proud je neviditelný, ale velmi nebezpečný, pokud s ním nezacházíte správně. I malá nepozornost může vést k úrazu, požáru nebo vážnému poškození zařízení. Riziko hrozí zejména při neodborné manipulaci, poškozených kabelech, přetěžování zásuvek nebo při použití elektrických zařízení ve vlhkém prostředí. Proto vždy vypínejte přívod elektřiny před jakoukoli opravou, nepoužívejte poškozené přístroje a mějte zásuvky chráněné před dětmi. Pokud si nejste jistí, vždy zavolejte odborníka. Bezpečnost by měla být vždy na prvním místě ! Více >>>
Bezpečnostní pokyny pro používání výrobků
Prodávané výrobky jsou od ověřených výrobců, které odpovídají požadavkům platné legislativy a evropských norem. Aby bylo zajištěno jejich bezpečné a správné použití, věnujte prosím pozornost následujícím pokynům. Tyto zásady platí pro všechny produkty e‑shopu, ať už jde o elektroinstalační prvky, napájecí moduly, mechanické příslušenství, rámečky nebo doplňky.
| Výrobní společnost | Orno-Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa | ul. Rolników 437, PL. 44-141 Gliwice, Polsko |
| techniczny@orno.pl |








