Zásuvkový blok nástěnný 1x 250V/16A bez kabelu, barva bílá
Nástěnný zásuvkový blok 1x 250V / 16A s clonkami a šroubovými svorkami. Barva bloku je lesklá bílá. Vhodné pro instalaci do vnitřních prostor např. pod kuchyňskou linku, do kanceláře, pracovny, garáže, dílny, apod.
V případě montáže na hořlavý povrch je nutné použít po celé ploše nehořlavou tepelně izolační podložku o síle 5mm nebo musí být odděleno vzduchovou mezerou minimálně 30mm.
- Typ zásuvek: jednonásobná s uzemněním, s clonkami (strojek s krytem)
- Počet zásuvek: 1
- Barva: lesklá bílá
- Jmenovitý proud: 16A
- Jmenovité napětí: 250V
- Druh materiálu: plastická hmota, PC, bezhalogenové
- Ochrana povrchu: lakovaný
- Povrchová úprava: matný
- Způsb upevnění: šrouby
- Varianta montáže: vodorovná a svislá
- Stupeň ochrany: IP20
- Výška: 87 mm
- Šířka: 82 mm
- Hloubka: 44 mm
| Barva |
|
|---|---|
| Bezpečností upozornění | CE certifikace |
| Jmenovité napětí | 250V |
| Materiál | Kov, Plast |
| Maximální proud (A) | 16A |
| Počet zásuvek | 1 |
| Přívodní kabel | ne |
| Rozměry (šířka x výška x hloubka) | 87/82/44 mm |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Typ instalace | nástěnná |
| Vypínač | ne |
Upozornění na rizika spojená s elektrickým proudem
Elektrický proud je neviditelný, ale velmi nebezpečný, pokud s ním nezacházíte správně. I malá nepozornost může vést k úrazu, požáru nebo vážnému poškození zařízení. Riziko hrozí zejména při neodborné manipulaci, poškozených kabelech, přetěžování zásuvek nebo při použití elektrických zařízení ve vlhkém prostředí. Proto vždy vypínejte přívod elektřiny před jakoukoli opravou, nepoužívejte poškozené přístroje a mějte zásuvky chráněné před dětmi. Pokud si nejste jistí, vždy zavolejte odborníka. Bezpečnost by měla být vždy na prvním místě ! Více >>>
Kdo smí provádět montáž a zapojení elektroinstalace?
Montáž, zapojení zásuvkových bloků, vypínačů nebo jakékoliv zásahy do elektroinstalace jsou činnosti, které vyžadují dodržování přísných pravidel. Tato práce není jen otázkou zručnosti, ale především odbornosti a dodržování platných předpisů. Nesprávné nebo neodborné provedení může mít závažné důsledky – ohrožení života, poškození majetku či vznik požáru.
Prohlášení a informace firmy Kontakt-Simon S.A.
Společnost Kontakt-Simon S.A., přední polský výrobce elektroinstalačního materiálu a řešení, klade důraz na kvalitu, bezpečnost a udržitelnost svých výrobků. Pro zajištění nejvyšších standardů firma poskytuje oficiální prohlášení a certifikáty.
Bezpečnostní pokyny pro používání výrobků
Prodávané výrobky jsou od ověřených výrobců, které odpovídají požadavkům platné legislativy a evropských norem. Aby bylo zajištěno jejich bezpečné a správné použití, věnujte prosím pozornost následujícím pokynům. Tyto zásady platí pro všechny produkty e‑shopu, ať už jde o elektroinstalační prvky, napájecí moduly, mechanické příslušenství, rámečky nebo doplňky.
| Výrobní společnost | SIMON, S.A. |
|---|---|
| Adresa | Calle Diputación 390-392, 08013, Barcelona, Španělsko |
| sat@simon.es |




