Vestavná zásuvka 1x 230V se systémem EasyEject a rychlonabíječkou USB-C, QC 3.0, kryt nerezová ocel, kabel 1.5m + adaptér na USB-A
Vestavná zásuvka 1x 230V (2P + E) s vrchním krytem z nerezové oceli a systémem EasyEject, který usnadňuje odpojení zařízení a činí používání elektrického zařízení bezpečnějším. Střed zásuvky funguje jako vypínač a stačí zatlačit zástrčku dolů a zařízení se připojí k napájení aniž by bylo nutné ji vytahovat. Pokud znovu zatlačíte na zástrčku, tak se zařízení odpojí od el. sítě. Zásuvka má navíc rychlonabíječku USB 3.0 s portem USB-C a adaptérem C na A pro připojení širšího spektra zařízení. Přívodní kabel zásuvky má délku 1,5 m.

- Počet zásuvek 1x 230V / 16A s bezpečnostnímí zátkami (clonky)
- Standard zásuvky: francouzská (typ E)
- Jmenovité napětí: 230V
- Materiál: plast + nerez INOX
- Max. zatížení: 3680W
- Frekvence: 50 Hz
- Počet USB připojení: 1
- Typ USB portu: C
- S vestavěným USB napájením: ano, QC 3.0
- Výstupní napětí USB nabíječky: DC 5-12V / max. 3A, max. 18W
- Další vlastnosti: EasyEject systém, USB C-A adaptér
- Barva: černá, tmavá
- Stupeň krytí (IP): IP20
- Výška celková : 90 mm
- Průměr: 70 mm
- Montážní otvor: 60 mm
- Vestavná hloubka: 88 mm
- Výška nad deskou stolu: 2mm
- Typ kabelu: H05VV-F3 G 1.5mm
- Délka přívodního kabelu. 1,5m
| Barva |
|
|---|---|
| Bezpečností upozornění | CE certifikace |
| Délka přívodního kabelu | 1,5m |
| Dětská pojistka | Ano |
| Hloubka zapuštění do desky | 88 mm |
| Jmenovité napětí | 230V~50/60Hz |
| Materiál | Plast, Nerezová ocel |
| Maximální proud (A) | 16A |
| Maximální příkon (W) | 3680W |
| Počet zásuvek | 1 |
| Přívodní kabel | ano (s vidlicí) |
| Stupeň krytí | IP20 |
| USB vstupy | ano |
| USB výstup (nabíjecí) | ano |
| Vypínač | ne |
| Výška (celková) | 90 mm |
| Výška (nad deskou stolu) | 2 mm |
Kdo smí provádět montáž a zapojení elektroinstalace?
Montáž, zapojení zásuvkových bloků, vypínačů nebo jakékoliv zásahy do elektroinstalace jsou činnosti, které vyžadují dodržování přísných pravidel. Tato práce není jen otázkou zručnosti, ale především odbornosti a dodržování platných předpisů. Nesprávné nebo neodborné provedení může mít závažné důsledky – ohrožení života, poškození majetku či vznik požáru.
Prohlášení a informace firmy ORNO Group Sp. z o. o.
ORNO Group je polská rodinná společnost založená v roce 2001 se sídlem v Gliwicích. Specializuje se na vývoj, výrobu a distribuci produktů v oblasti elektroinstalací, domovní automatizace a osvětlení. Produkty značky ORNO se prodávají ve více než 20 zemích Evropy a pokrývají široké spektrum moderních řešení pro domácnosti, kanceláře i průmyslové objekty. Portfolio zahrnuje například domovní zvonky a videotelefony, pohybová čidla, napájecí zdroje, rozbočovače, elektroinstalační příslušenství, LED osvětlení, bezdrátové alarmy, spínací hodiny, zásuvky a smart‑home zařízení. Výroba probíhá dle přísných standardů kvality a většina produktů nese označení CE, splňuje směrnice RoHS, EMC a LVD. Vybrané produkty podléhají certifikaci podle normy ISO 9001 a některé také systému MID (měřiče spotřeby elektrické energie).
Upozornění na rizika spojená s elektrickým proudem
Elektrický proud je neviditelný, ale velmi nebezpečný, pokud s ním nezacházíte správně. I malá nepozornost může vést k úrazu, požáru nebo vážnému poškození zařízení. Riziko hrozí zejména při neodborné manipulaci, poškozených kabelech, přetěžování zásuvek nebo při použití elektrických zařízení ve vlhkém prostředí. Proto vždy vypínejte přívod elektřiny před jakoukoli opravou, nepoužívejte poškozené přístroje a mějte zásuvky chráněné před dětmi. Pokud si nejste jistí, vždy zavolejte odborníka. Bezpečnost by měla být vždy na prvním místě ! Více >>>
Bezpečnostní pokyny pro používání výrobků
Prodávané výrobky jsou od ověřených výrobců, které odpovídají požadavkům platné legislativy a evropských norem. Aby bylo zajištěno jejich bezpečné a správné použití, věnujte prosím pozornost následujícím pokynům. Tyto zásady platí pro všechny produkty e‑shopu, ať už jde o elektroinstalační prvky, napájecí moduly, mechanické příslušenství, rámečky nebo doplňky.
| Výrobní společnost | Orno-Group Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa | ul. Rolników 437, PL. 44-141 Gliwice, Polsko |
| techniczny@orno.pl |
















































































































