Trojitá rohová zásuvka 3x 230V s 2x USB (A) nabíječkou a držákem na telefon, kabel 1.5m, barva černá
Trojitá rohová nábytková zásuvka s dvojitou USB nabíječkou a držákem telefonu nebo tabletu. Blok má černou barvu, přívodní kabel s vidlicí o délce 1,5m. Díky držáku telefonu nebo tabletu můžeme při práci telefonovat nebo sledovat například oblíbený film, aniž bychom museli v ruce držet mobilní zařízení.
- Standard zásuvky: french (typ E) - česká zásuvka se zemnícím kolíkem
- Max. zatížení: 3680 W
- Jmenovité napětí: 230V
- Proud: max. 16A
- Počet zásuvek: 3
- Typ USB portu: A
- Počet USB portů: 2
- Výstupní napětí USB nabíječky: 5VDC / 2,4A
- Délka přívodní kabelu: 1,5 m
- Typ kabelu: H05VV-F 3x1,5mm2
- Stupeň krytí (IP): IP20
- Frekvence: 50 Hz
- Barva: černá
- Tvar: obdélníkový
- Další funkce: držák na telefon nebo tablet
- Materiál: plast
- Šířka: 60 mm
- Výška: 82,4 mm
- Délka: 237 mm

Možnosti instalace:
Montáž na stěnu
Rozteč otvorů pro umístění zásuvky na stěnu (227 mm). K zavěšení zařízení použijte šrouby M3 (nejsou součástí dodávky) - obr.1
Instalace na pracovní desku
Pro zavěšení použijte montážní otvory označené na obrázku č. (1)
K pevné připevnění zásuvky ke stolní desce nebo stolu dle obrázku č. (2). Vzdálenost mezi montážními otvory je 225 mm. K instalaci zařízení použijte šrouby M3 (nejsou součástí dodávky).
Instalace pomocí pásků na suchý zip
Použijte přiložený popruh a umístěte jej na blok přilepte zařízení na vybrané místo. Obr. 3
| Barva |
|
|---|---|
| Bezpečností upozornění | CE certifikace |
| Délka přívodního kabelu | 1,5m |
| Materiál | Plast |
| Maximální příkon | 3680 W |
| Napájecí napětí | 230V ~, 50Hz |
| Počet zásuvek | 2 |
| Přívodní kabel | ano (s vidlicí) |
| Standard zásuvky | french - česká zásuvka |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Typ instalace | rohová |
| Typ zásuvky | 2P + |
| USB vstupy | 2 |
| USB výstup (nabíjecí) | ano |
Upozornění na rizika spojená s elektrickým proudem
Elektrický proud je neviditelný, ale velmi nebezpečný, pokud s ním nezacházíte správně. I malá nepozornost může vést k úrazu, požáru nebo vážnému poškození zařízení. Riziko hrozí zejména při neodborné manipulaci, poškozených kabelech, přetěžování zásuvek nebo při použití elektrických zařízení ve vlhkém prostředí. Proto vždy vypínejte přívod elektřiny před jakoukoli opravou, nepoužívejte poškozené přístroje a mějte zásuvky chráněné před dětmi. Pokud si nejste jistí, vždy zavolejte odborníka. Bezpečnost by měla být vždy na prvním místě ! Více >>>
Kdo smí provádět montáž a zapojení elektroinstalace?
Montáž, zapojení zásuvkových bloků, vypínačů nebo jakékoliv zásahy do elektroinstalace jsou činnosti, které vyžadují dodržování přísných pravidel. Tato práce není jen otázkou zručnosti, ale především odbornosti a dodržování platných předpisů. Nesprávné nebo neodborné provedení může mít závažné důsledky – ohrožení života, poškození majetku či vznik požáru.
Bezpečnostní pokyny pro používání výrobků
Prodávané výrobky jsou od ověřených výrobců, které odpovídají požadavkům platné legislativy a evropských norem. Aby bylo zajištěno jejich bezpečné a správné použití, věnujte prosím pozornost následujícím pokynům. Tyto zásady platí pro všechny produkty e‑shopu, ať už jde o elektroinstalační prvky, napájecí moduly, mechanické příslušenství, rámečky nebo doplňky.
| Výrobní společnost | ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa | PL. 44-141 Gliwice ul. Rolników 437 |
| info@orno.pl |






