Výrobce: Simon Kód produktu: DRN1/91-X-11 Doprava a platba

Potřebujete novou zásuvku, vypínač, USB nabíječku nebo jiný přístroj do svého bytu, domu, chalupu, kanceláře, garáže, apod.? Přidejte si do rámečku přístroje dle vlastního výběru včetně barevné varianty.


Můžete si sestavit rámeček s přístrojí pro instalaci pod omítku do klasické elektrikářské krabičky nebo si v konfiguraci přidat u vybraných typů rámečků nástěnnou krabici a instalaci provést na zeď.


Přednosti nabízených rámečků a přístrojů:

 • Ve spojení se 6 odstíny modulů, umožňují vytvořit až 66 barevných kombinací
 • Rámečky jsou určeny k montáži jak svisle, tak i vodorovně
 • Dekorativní rámečky řady Nature jsou vyrobeny z přírodních materiálů – skla, dřeva, kovu a betonu
 • Vyrobeno z prvotřídních materiálů, zaměření na kvalitu a estetický design
 • Třmen přístrojů umožňuje přesné nastavení přístroje díky konzolím pro vodováhu
 • Ochrana zásuvek v podobě clonek, která chrání před rizikem úrazu elektrickým proudem
Potřebujete-li pomoci s konfigurací, volejte na telefon +420 605 961 590 nebo nám napište přes kontaktní formulář.

Nabídka přístrojů pro vložení do rámečku

Zásuvka 250 V – typ F (česká zásuvka), strojek s krytem pro instalaci do rámečku, jednonásobná s uzemněním, s clonkami, 250 V~ / 16A, frekvence 50-60 Hz, stupeň ochrany IP20, materiál: plastická hmota, PC, bezhalogenové, rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 40 mm hloubka. Vestavěná hloubka 29 mm. Způsob připojení kabelů: šroubové svorky nebo bezšoubové svorky (dle výběru na konci konfigurace). Barvy dle nabídky. 
Zásuvka 250 V s víčkem, IP44 – typ F (česká zásuvka), strojek s krytem pro instalaci do rámečku, jednonásobná s uzemněním, s clonkami, 250 V~ / 16A, frekvence 50-60 Hz, stupeň ochrany IP44, materiál: plastická hmota, PC, bezhalogenové, rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 40 mm hloubka. Vestavěná hloubka 29 mm. Způsob připojení kabelů: šroubové svorky nebo bezšoubové svorky (dle výběru na konci konfigurace). Barvy dle nabídky v konfiguraci.

Nabíječka 2x USB (přístroj s krytem), 2.1 A / 5 V DC, napájení z el. sítě. Určená pro nabíjení zařízení typu tablet, smartphon, telefon, fotoaparát apod.  2x USB konektory typ A, jmenovité výstupní napětí: 5 V DC, výstupní proud během práce obou USB zásuvek: max. 2100 mA,  jmenovité napětí napájení (vstup) 100–240 V~/50–60 Hz. Rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 45 mm hloubka. Vestavěná hloubka 33 mm. Způsob připojení kabelů: šroubové svorky, ochrana před zkratem a přetížením (elektronická pojistka). Barvy dle nabídky v konfiguraci.

Typy vypínačů:

  • Řazení č.1 (jednopólový vypínač): nejčastějí používaný vypínač (spínač) s jednou klapkou , který ovládá (světlo, spotřebič) pouze z jednoho místa. Spínač po přepnutí zůstává v dané poloze. Rozměry: 75 mm výška, 75 mm šírka, 41 mm hloubka. Vestavěná hloubka 26 mm. Nejčastější využití: pro ovládání světla v místnosti s jedním vchodem jako jsou dětské pokoje, ložnice, koupelna, toaleta, apod. 

  • Řazení č.1S (spínač jednopólový se signalizační doutnavkou): vypínač (spínač) s jednou klapkou, který ovládá (světlo, spotřebič) pouze z jednoho místa. Spínač po přepnutí zůstává v dané poloze. V jedné poloze jsou kontakty rozepnuty a elektrický obvod je přerušen (signalizační kontrolka nesvítí) a ve druhé poloze jsou kontakty sepnuty a elektrický obvod je uzavřen (spotřebič zapnutý a signalizační světlo svítí). Rozměry: 75 mm výška, 75 mm šírka, 41 mm hloubka. Vestavěná hloubka 26 mm. Nejčastější využití: ovládání spotřebiče nebo světla, kdy potřebujete mít přehled, že je zařízení zapnuto nebo vypnuto. Například světlo a spínač se nenachází ve stejném prostoru (osvětlení terasy, sklepních prostor, apod.)

  • Řazení č. 1So (spínač jednopólový s orientačním (trvalým) osvětlením), modré podsvícení: vypínač (spínač) osazený doutnavkou nebo LED s jednou klapkou, který ovládá (světlo, spotřebič) pouze z jednoho místa. Spínač po přepnutí zůstává v dané poloze.  Orientační doutnavka nebo LED osazená ve spínači může způsobovat blikání úsporných světelných zdrojů. V takovém případě je zapotřebí použít kompenzátor úsporných žárovek a LED, který eliminuje blikání. Rozměry: 75 mm výška, 75 mm šírka, 41 mm hloubka. Vestavěná hloubka 26 mm. Nejčastější využití: ovládání spotřebiče nebo světla z jednoho místa, kdy osvětlení vypínače trvale svítí (i při vypnutém stavu) a zlepšuje tak orientaci ve tmě. Vhodný do chodeb bytových domů, společných prostor, apod.

  • Řazení č. 2 (spínač dvoupólový, málo používaný spínač) Vypínač (spínač) s jednou klapkou, který ovládá dva obvody současně. Vypínač je zapojen do obvodu obou napájecích vodičů a po přepnutí zůstává v dané poloze. Rozměry: 75 mm výška, 75 mm šírka, 41 mm hloubka. Vestavěná hloubka 26 mm. Nejčastější využití: slouží k dvoupólovému zapínání a vypínání světelného obvodu.

  • Řazení č.3 (třípólový vypínač): vypínač (spínač) s jednou klapkou, který má tři vstupy a tři výstupy společně ovládané. Spínač po přepnutí zůstává v dané poloze. Rozměry: 75 mm výška, 75 mm šírka, 41 mm hloubka. Vestavěná hloubka 26 mm. Nejčastější využití: v kuchyních k vypínání elektrických spotřebičů jako je varná deska, sporák, apod.

  • Řazení č.5 (sériový vypínač, "lustrák"): dva vypínače se společným vstupem, který ovládá dvě světla samostatně z jednoho místa. Vypínač máš dvě klapky, které po přepnutí zůstávají v dané poloze. Rozměry: 75 mm výška, 75 mm šírka, 41 mm hloubka. Vestavěná hloubka 26 mm. Nejčastější využití: ovládání dvou světelných okruhů v jedné místnosti jako například lustr (dvojramenný) v obývacím pokoji nebo v koupelně hlavní světlo a třeba osvětlení zrcadla, apod.

  • Řazení č.6 (přepínač střídavý, "schodišťák"): vypínač s jednou klapkou, má jeden společný přívod a dva vývody. Slouží k ovládání jednoho světelného obvodu (žárovky nebo více žárovek zapojených paralelně) dvěma přepínači. Vypínač po přepnutí zůstává v dané poloze. Rozměry: 75 mm výška, 75 mm šírka, 41 mm hloubka. Vestavěná hloubka 26 mm. Nejčastější využití: k osvětlení schodišť a chodeb, kdy na jedné straně se jedním vypínačem "schodišťákem" světlo zapne a na druhé jiným vypne.

  • Řazení č.6So (přepínač střídavý "schodišťák" s orientačním osvětlením): vypínač s jednou klapkou a orientačním osvětlením (doutnavkou), které svítí, je-li připojený obvod odpojen. Má jeden společný přívod a dva vývody. Slouží k ovládání jednoho světelného obvodu (žárovky nebo více žárovek zapojených paralelně) dvěma přepínači. Rozměry: 75 mm výška, 75 mm šírka, 41 mm hloubka. Vestavěná hloubka 26 mm. Nejčastější využití: osvětlení schodišť a chodeb, kdy na jedné straně se jedním vypínačem"schodišťákem" světlo zapne a na druhé jiným vypne.

  • Řazení č.7 (Přepínač křížový "křížák"): vypínač s jednou klapkou, má oddělené dva vstupy a dva výstupy pro každý vstup, celkem tedy 4 výstupy. Slouží na místech, kde je potřeba ovládat světlo z více než dvou míst. Vkládá se mezi dva spínače s řazením 6 nebo více spínačů s řazením 7. Rozměry: 75 mm výška, 75 mm šírka, 41 mm hloubka. Vestavěná hloubka 26 mm. Nejčastější využití: osvětlení větších schodišť v bytových domech.

  Zásuvky s konektory RJ45:

  • Jednonásobná RJ45 6.kat, nestíněná, typ zadního připojení: samozařezávací svorky
  • Dvojnásobná RJ45 6.kat, nestíněná, typ zadního připojení: samozařezávací svorky
  • Jednonásobná RJ45 6.kat, stíněná, typ zadního připojení: samozařezávací svorky
  • Dvojnásobná RJ45 6.kat, stíněná, typ zadního připojení: samozařezávací svorky
  • Kombinace HDMI 2.0. + RJ45 6.kat stínění, typ připojení HDMI: konektor HDMI (keystone), typ zadního připojení RJ45: samozařezávací svorky 

  Účastnické anténní zásuvky:

  • Anténní zásuvka R-TV koncová: strojek s krytem pro instalaci do rámečků s útlumem 1dB, rozsah frekvence 5-862MHz, stupeň ochrany IP20, materiál plastická hmota, PC, bezhalogenové, ochrana povrchu lakovaný, rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 39 mm hloubka. Vestavěná hloubka 29 mm. Způsob upevnění drápky, šrouby.

  • Anténní zásuvka R-TV průchozí: strojek s krytem pro instalaci do rámečků s útlumem 10dB, rozsah frekvence 5-862MHz, stupeň ochrany IP20, materiál plastická hmota, PC, bezhalogenové, ochrana povrchu lakovaný, rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 39 mm hloubka. Vestavěná hloubka 29 mm. Způsob upevnění drápky, šrouby.

  • Anténní zásuvka R-TV zakončovací do průchozích zásuvek: strojek s krytem pro instalaci do rámečků s útlumem 10dB, rozsah frekvence 5-862MHz, stupeň ochrany IP20, materiál plastická hmota, PC, bezhalogenové, ochrana povrchu lakovaný, rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 39 mm hloubka. Vestavěná hloubka 29 mm. Způsob upevnění drápky, šrouby.

  • Anténní zásuvka R-TV-SAT zakončovací: strojek s krytem pro instalaci do rámečků s útlumem 1dB, rozsah frekvence 5-862MHz, stupeň ochrany IP20, materiál plastická hmota, PC, bezhalogenové, ochrana povrchu lakovaný, rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 39 mm hloubka. Vestavěná hloubka 29 mm. Způsob upevnění drápky, šrouby.

  • Anténní zásuvka R-TV-SAT průchozí: strojek s krytem pro instalaci do rámečků s útlumem 10dB, rozsah frekvence 5-862MHz, stupeň ochrany IP20, materiál plastická hmota, PC, bezhalogenové, ochrana povrchu lakovaný, rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 39 mm hloubka. Vestavěná hloubka 29 mm. Způsob upevnění drápky, šrouby.

  • Antenní zásuvka RTV-SAT-SAT: strojek s krytem pro instalaci do rámečků s útlumem 1dB, rozsah frekvence 5-2400MHz, stupeň ochrany IP20, materiál plastická hmota, PC, bezhalogenové, ochrana povrchu lakovaný, rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 41 mm hloubka. Vestavěná hloubka 29 mm. Způsob upevnění drápky, šrouby.

  • Antenní zásuvka R-TV-DATA: strojek s krytem pro instalaci do rámečků s útlumem 10dB, rozsah frekvence 5-862MHz, stupeň ochrany IP20, materiál plastická hmota, PC, bezhalogenové, ochrana povrchu lakovaný, rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 41 mm hloubka. Vestavěná hloubka 29 mm. Způsob upevnění drápky, šrouby.

  • Antenní zásuvka TV-DATA: strojek s krytem pro instalaci do rámečků s útlumem 5dB, rozsah frekvence 5-1000MHz, stupeň ochrany IP20, materiál plastická hmota, PC, bezhalogenové, ochrana povrchu lakovaný, rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 41 mm hloubka. Vestavěná hloubka 29 mm. Způsob upevnění drápky, šrouby.

  • Antenní zásuvka TV jednoduchá: strojek s krytem pro instalaci do rámečků s útlumem 1dB, rozsah frekvence 5-862MHz, stupeň ochrany IP20, materiál plastická hmota, PC, bezhalogenové, ochrana povrchu lakovaný, rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 38 mm hloubka. Vestavěná hloubka 29 mm. Způsob upevnění drápky, šrouby.

  • Antenní zásuvka ''typ F'' jednoduchá: strojek s krytem pro instalaci do rámečků s útlumem 1dB, rozsah frekvence 5-862MHz, stupeň ochrany IP20, materiál plastická hmota, PC, bezhalogenové, ochrana povrchu lakovaný, rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 36 mm hloubka. Vestavěná hloubka 28 mm. Způsob upevnění drápky, šrouby.

  • Antenní zásuvka ''typ F'' dvojitá: strojek s krytem pro instalaci do rámečků s útlumem 1dB, rozsah frekvence 5-862MHz, stupeň ochrany IP20, materiál plastická hmota, PC, bezhalogenové, ochrana povrchu lakovaný, rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 36 mm hloubka. Vestavěná hloubka 28 mm. Způsob upevnění drápky, šrouby.

  • Antenní zásuvka ''typ F'' + datová RJ45:  strojek s krytem pro instalaci do rámečků s konektorem RJ45 ke připojení internetu,stupeň ochrany IP20, materiál plastická hmota, PC, bezhalogenové, ochrana povrchu lakovaný, rozměry: 75 mm výška, 75 mm šířka, 43 mm hloubka. Vestavěná hloubka 23 mm. Způsob upevnění drápky, šrouby.

  Modulová LED svítidla mohou sloužit k osvětlení schodišť, chodeb, komunikačních koridorů. Díky možnosti montáže v jednonásobných nebo vícenásobných rámečcích si svítidla zachovávají soulad s ostatním elektroinstalačním materiálem, spínači, zásuvkami, stmívači, apod. Svítidla se vypínají zabudovaným pohybovým senzorem, mohou být také rozsvíceny typickým spínačem nebo jiným pohybovým senzorem instalovaným ve vícenásobných rámečcích. Připevněním pomocí šroubů a drápků do instalační krabice zajišťují jistotu montáže a používání.

  Nabízíme tyto varianty modulových LED svítidel:

  • LED osvětlení, 230V, (napájecí zdroj je součástí), příkon 0.93 W, barevná teplota Tc: 3100 ° K, barva světla: teplá bílá, index podání barev Ra: 80, světelný tok: 15 lm, životnost ̴ 40 000 h, max. zatížení výstupů: 15 svítidel

  • LED osvětlení, 230V, (napájecí zdroj je součástí), příkon 0.90 W, barevná teplota Tc: 4200 ° K, barva světla: neutrální bílá, index podání barev Ra: 82, světelný tok: 17 lm, životnost ̴ 40 000 h, max. zatížení výstupů: 15 svítidel

  • LED osvětlení, 230V, (napájecí zdroj je součástí), příkon 1.1 W, barevná teplota Tc: 5900 ° K, barva světla: studená bílá, index podání barev Ra: 71, světelný tok: 23 lm, životnost ̴ 40 000 h, max. zatížení výstupů: 15 svítidel

  • LED osvětlení s pohybovým senzorem, 230V (napájecí zdroj je součástí), příkon 1.23 W, barevná teplota Tc: 3100 ° K, barva světla: teplá bílá, index podání barev Ra: 80, světelný tok: 15lm, životnost ̴ 40 000 h, max. zatížení výstupů: 15 svítidel, regulace času spuštění: 2-35 s.

  • LED osvětlení s pohybovým senzorem, 230V (napájecí zdroj je součástí), příkon 1.20 W, barevná teplota Tc: 4200 ° K, barva světla: neutrální bílá, index podání barev Ra: 82, světelný tok: 17lm, životnost ̴ 40 000 h, max. zatížení výstupů: 15 svítidel, regulace času spuštění: 2-35 s.

  • LED osvětlení s pohybovým senzorem, 230V (napájecí zdroj je součástí), příkon 1.4 W, barevná teplota Tc: 5900 ° K, barva světla: studená bílá, index podání barev Ra: 71, světelný tok: 23lm, životnost ̴ 40 000 h, max. zatížení výstupů: 15 svítidel, regulace času spuštění: 2-35 s.

  Barva světlý beton/bílá
  Počet modulů 1
  Série Simon 54 NATURE
  Stupeň ochrany IP IP20/IP44
  Druh materiálu plastická hmota, PC, bezhalogenové, sklo, architektonický beton
  Ochrana povrchu přírodní
  Povrchová úprava matný
  Způsob upevnění západka
  Šířka produktu 92mm
  Hloubka produktu 10mm