Stavíte nebo renovujete dům, byt, dílnu, kuchyni nebo kancelář? Potřebujete zásuvku, konektory nebo rámy v neobvyklé barvě? Podívejte se, jak snadné je dokončit a dokonce automaticky vyměnit různé modely. Rozsah elektrických zásuvek a konektorů se v posledních letech rozšiřuje z hlediska použitých technologií. Kromě standardních jednoduchých zásuvek nebo schodišťových konektorů máme moderní řešení, jako jsou speciální elektrické zásuvky s nabíječkami USB nebo špičkové IT zásuvky. Stačí využít náš konfigurátor vlastní zásuvky.

S jeho pomocí si můžete snadno vybrat produkty a vytvořit individuální, kompletní a kompatibilní sadu elektrických zařízení. Díky tomu obdržíte přesně požadovaný produkt, splňující všechny požadavky. Nyní si můžete sami volně vytvářet rozsáhlé sady zásuvek pro konkrétní potřeby. To znamená navrhnout vše bez časového tlaku, s naprostým klidem z pohodlí domova a to i pro  největší investice.

Tento produkt je konfigurovatelný a jsou možné různé kombinace s teleinformačními a multimediálními prvky.  V případě zájmu nás kontaktujte pomocí formuláře